Ekran Resmi 2020-04-24 22.21.09.png

Touch Me Live'i Keşfedin

Ekran Resmi 2020-04-24 12.30.58.png
Ekran%20Resmi%202020-04-24%2012.52_edite

                                                                           

Yeni neslin beklentilerine uygun olarak, kurslar, akademiler, kariyer eğitim ve yabancı dil eğitim merkezleri, okullar, üniversiteler gibi eğitim kurumlarının internet üzerinden e-eğitim hizmeti sunmalarını sağlamak için tasarlanmıştır.

                                          Video Konferans

Sistem oldukça gelişmiş video konferans özelliklerine sahiptir. Aynı anda 100, 300, 500 katılımcı toplantı yapılmasını sağlar. İstenirse özel ya da grup toplantı ve görüşmeleri de yapılabilir.

Toplantı günleri ve  saatleri takvim içinde planlanabilir. Video konferans iptal edilebilir. Gün ve saati değiştirilebilir.Bütün katılımcılarla otomatik takvim paylaşımı özelliği vardır. Katılımcılara toplantı gün ve saati ile ilgili e-posta ve sms gönderilebilir. Toplantı sırasında kayıt yapılabilir. Kayıt sonradan tekrar tekrar izlenebilir. İzin verilmiş ise kaydı indirilebilir. Toplantı katılımcıları ile ilgili gelişmiş raporlama özelliği mevcuttur. Video konferans ekranında katılımcıları yönetme, seslerini ve görüntülerini kapatma, toplantıdan atma, ekran paylaşımı, buluta ya da bilgisayara kaydetme, beyaz tahta, ekran düzeni, ses ve görüntü ayarları gibi özellikler mevcuttur.

Ekran paylaşımı için doküman, sunum yüklemeye gerek yoktur. Bilgisayardaki herhangi bir doküman ya da program paylaşılabilir. Birlikte üzerine yazı yazma ve işaretleme (annotation) özellikleri de vardır. Breakout denilen toplantı sırasında küçük toplantı gruplarına bölünebilme ve tekrar tek toplantıda birleşme özellikleri mevcuttur.  Katılımcı,misafir, moderatör, sunumcu gibi roller de mevcuttur. Canlı etkinlikler facebook ve youtube a canlı yayın edilebilir. Aynı anda alınan satin alinan lisansa bağlı olarak istenildiği kadar canlı etkinlik planlanabilir.

Soru Bankası Test ve Sınav

Soru ve test kategorileri ve soru bankasında farklı tip sorular oluşturulabilir. Sorular manual, excelden ya da pdf soru kitapçığından oluşturulabilir. Latex editörü ile matematiksel ifadeler girilebilir. Kategorize edilebilir. Soru bankasından sorular elle ya da otomatik çekilerek test ve sınavlar oluşturulabilir.

Testler eğitimler içindeki içerikler ile eşleştirilebilir. Test ve sınav raporları ve analizleri sistem tarafından sunulur. Değerlendirmeler açık uçlu sorulara verilen cevaplar dışında otomatik yapılır. Sorular, test ve sınav sonuçları dışarı excel olarak aktarılabilir. Optik okuyucu sonuçları sisteme aktarılabilir ve otomatik olarak değerlendirilebilir. Soru-cevap eğitmen tarafından değiştirilebilir. Testlere ve sınavlara süre verilebilir. Testlere ve sınavlara bir den fazla katılım, soru cevap şıklarının farklı gelmesi gibi özellikler de mevcuttur

Forum – Haber Akışı

Sistem içerisinde gelişmiş forum ve haber akışı özellikleri sunulmaktadır. Facebook, linkedin gibi sosyal paylaşım ortamı oluşturulabilir ve kullanıcılar verilen izinlere göre paylaşımda bulunabilirler. Sistem yöneticisi ve eğitmenler içerikleri yönetebilir ve istenirse içerikler onaya bağlı yayınlanabilir.

                                              Yep yeni bir Online Eğitim konsepti ile tanışın

                                                                                         

 

 

 

                                                                      ÇÖZÜMLER

Sirket - Kurum

Srketlerin personelleri, bayileri, tedarikçileri ve müşterileri düşünülerek geliştirilmiştir.Online eğitim , toplantı ve webinar gibi özellikleri içermektedir. Bu sayede her bir şirket kendi online eğitimleri yanında toplantılarını ve görüşmelerini gerçekleştirmekte ve destek hizmetlerini de sunabilmektedir. Bir çok şirket ürün ve hizmet eğitimleri ve toplantıları için kullanmaktadır.

Çalışan Eğitimi 

e-Eğitimleri video, animasyon ve testlerle etkileşimli bir şekilde hazırlayabilir ve canlı eğitim ve webinar lerde yapabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınızın verimliliğini, şirketinize olan bağlılıklarını ve hizmet kalitesini arttırabilirsiniz.

Bayi Eğitimi

Bayilerinizin sizin ürün ve hizmetlerinizi doğru ve hızlı bir şekilde öğrenebilmesi önemlidir. Ayrıca online canlı toplantı, bayi webinarları ile de iletişimini canlı tutabilirsiniz. Her türlü doküman, video sisteme yükleyebilir, ürünlerinizi kolayca tanıtabilir ve bayilerinizin verimliğini artırabilirsiniz.

İş Ortağı Eğitimi

Ürünleriniz, hizmetleriniz ve süreçleriniz ile ilgili iş ortaklarınızı doğru bilgilendirebilir ve toplantılara yapabilirsiniz. Her türlü doküman, video sisteme yükleyebilir, ürünlerinizi kolayca tanıtabilir ve iş ortaklarınızla daha verimli çalışabilirsiniz.

Müşteri Eğitimi

Ürünleriniz ve hizmetleriniz konusunda müşterilerinizi kolay bir şekilde bilgilendirebilir ve her türlü eğitimi sunabilirsiniz. Müşteri webinarları yapabilirsiniz. Her türlü doküman, video sisteme yükleyebilir, ürünlerinizi kolayca tanıtabilirsiniz.

vedubox-video-konferans2-400x257.png
EGITIM.png