Instagram’ın En Çok Takip Edilen 10 Butiği

Son zamanlarda alışverişin yeni bir yolu olarak hayatımıza giren butikleri instagramda yoğun olarak görüyorsunuzdur. Güvenli ve kolay satış yaparak takipçi sayısını milyona ulaştıranlar dahi var. Bu yazımızda Türkiye’nin her yerine gönderim yapan en çok takipçili 20 butiğini sizler için inceleyeceğiz.

1)ayakakabidelisiyim Ağırlıklı olarak şık ve bunun yanı sıra günlük,spor,sandalet,terlik gibi birçok ayakkabı çeşidini Müşterisi ile 1-3 günde buluşturmayı vadeden instagram butiği 1,2 M takipçiye sahip. İnternet sitesi ile satışlarına destek veriyor ancak mağaza sahibi değil. Ürünleri için video paylaşımı yapmamasına rağmen takipçileri tarafından büyük ilgi görüyor.

2)denizbutikk Hazır giyim ürünleri satan, internet sitesi ve mağazalara da sahip olan 1,1 M takipçili instagram butiği her gün farklı kıyafetler için post ve story üretiyor. Kıyafetlerin modeller üzerindeki detaylı duruşları hakkında videolar paylaşması takipçilerin büyük beğenisini toplamayı başarmış durumda

3)pelininayakkabilari Instagramın en popüler ayakkabı butiklerinden biri olarak alıcıları ile güvenilir ve sağlıklı bir satış süreci yakalamak için bilgilendirme yapmayı alışkanlık haline getirmiş durumda. Ayakkabıların görsellerine instagram üzerinden ulaşıp internet sitesinden sipariş verebiliyorsunuz. 907k takipçisinden gelen olumsuz dönüşlerine de önem verip paylaşıyor, aynı sorunların başka takipçilerle yaşanmaması için önlem olarak yapılabilecekleri yine takipçileri ile paylaşıyor.

4)MAYmoda_ Ağırlıklı olarak kıyafet,ayakkabı ve aksesuarlardan oluşan kombinler üzerine satış gerçekleştiren butik 827K takipçiye sahip. Kombinleri hakkında inceleme videoları çekiyorlar ve kullanıcıları ile popüler kombinlerin muadillerini paylaşıyorlar

5)shoetek 640k takipçili ayakkabı butiği kaliteli ve uygun fiyatlı yerli üretim ayakkabılarını kadın alıcıları ile buluşturuyor. Whatsapp destek hattı, internet siteleri ve çağrı merkezleri ve mağazaları ile ayakkabı satışı yapıyor. Ürün fotoğrafı paylaşımında ayakkabıyı ön plana çıkaran bir tek düzelik hakim ancak videolar ile bu durumu biraz renklendiriyorlar.

6)davetcokelbisemyok Diğer butiklerden farklı olarak elbise kiralayabileceğiniz bir sisteme sahipler. Rezervasyon ile istediğiniz kıyafeti en az 48 saat öncesinden bildirmeniz durumunda İstanbul içinde size 4 saatte kiralama imkanı sunan bir butik. Randevu sistemleri internet siteleri ve çağrı merkezleri tarafından gerçekleştiriliyor ancak kiralamaya sunulan elbiseler 619K takipçili instagram hesabı üzerinden takipçiler ile paylaşılıyor.

7)mydukkan

Kıyafet ve aksesuar satışı yapan instagram butiği, 570K takipçiye sahip ve bu takipçilerden gelen olumludönüşler storylerde sürekli paylaşarak potansiyel kullanıcılar üzerinde güven verici bir intiba bırakıyor. Gönderilerinde video paylaşımları bulunmasa da internet sitesi üzerinden mağazalarındaki hazırladıkları kombinlerin detayları hakkında video paylaşıyorlar.

8)eceninbutigi Genellikle aynı fonda çekilen ayakkabı fotoğrafları paylaşımı yapan 435 K takipçi sahibi butik dm ile satış yapmıyor. Alıcılarını mağazalara ve internet sitesine yönlendiriyor. Uygun fiyatlı cazip ürünlerinin modellerin ayağında durusunu ve numara bilgilerini gönderilerin açıklamalarında veya hikayesinde paylaşmakta.

9)minetanbutik Instagram hikayelerini ürünlerinin model üzerindeki görünümlerini göze hitap eden arka planlar kullanarak güzel mekanlarda video paylaşımı için kullanmaya başlamış bir butik daha. Çünkü müşterinin kıyafete dair beklentisinin sadece kıyafeti görmek değil kıyafetin farklı bağlamlarda kullanılabilirliğini öğrenmek istediğini fark etmiş bir butik. 430K takipçisine mağaza satışı ile de hizmet sunan butik çekiliş ve kampanyaları ile instagram kullanıcılarının favorileri arasında.

10)zumashoes Klasik instagram butiklerinden farklı olarak Gerçek deriden el işçiliği ile üretilen erkek ayakkabıları satıyor. Instagram hesabında üretim alanları ve çalışanları ile ilgili video paylaşımı yapıyor. 346K takipçilerine Kampanyalarını ınfluencerlar ile yaratıcı içeriklerle duyuruyorlar.


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© ECT Network Marketing All Rights Reserved.