Sizi kimler takip ediyor #instagram


Son altı ay boyunca Instagram'da en ilgi çekici sektörleri izledik ve hangi şirketlerin piyasaya sürdüğü en iyi uygulamaları belirleyerek, hangi firmaların yol gösterici olduğunu ortaya çıkardık. Moda, güzellik ve otomobil endüstrilerindeki en iyi öğrenin.

Victoria's Secret - Instagram Moda Kraliçesi

Moda endüstrisi Instagram üzerinde en çekici olanıdır ve son derece görsel platform için doğal ve uyumludur . Moda markaları seçkin, dikkat çekici ve zamanında içeriklerinden çok sayıda etkileşim aldıklarından, bu hiç de şaşırtıcı değil. Victoria's Secret, etkileyici etkileşim rakamları kazanarak ve takipçi büyümesinde istikrarlı bir artışla en iyi moda markaları arasında yer alıyor

Kullanılması Socialbakers Analytics , biz Victoria Secret sadece altı ay içinde yaklaşık 7 Milyon yeni Takipçileri tarafından kitlelerini büyüdü keşfetti! Haziran - Kasım 2016 döneminde, Victoria Secret öncelikli olarak video yayınladı. Bu, sektör ortalamasından% 22 daha fazla! Video içerik stratejileri bir temayla sınırlı değildir, aksine Meleklerindeki röportajlardan egzersiz rutinlerini kısa GIF'lere kadar uzanan çeşitli farklı videolara sahiptirler. Sonuç olarak, sadece ürünü değil, etrafındaki hikayeyi gösteren, tamamen yuvarlanmış görsel içerikli bir kütüphane oluşturdular.

İpucu> Videoları amaçsız yayınlama. Her zaman kitlelerinizi aklınızda bulundurun ve kampanyalarınızda yer almasını sağlamak için başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel içerikleri yayınlayın.

Tatil sezonu Kasım ayının hemen ardından her moda markasının odak noktası olur. Instagram'daki diğer birçok perakendeci gibi, Victoria's Secret da satın alma sürecini izleyicileri için daha kolay hale getirmek için biyografide doğrudan bir web sitesi bağlantısı içeriyor. Bu örnekte, Victoria's Secret, Black Friday'e adanmış bir 'rehber' oluşturdu. Satışın sona ermesiyle birlikte, bağlantıyı tıklayıp satın alabilecekleri kullanıcıları Instagram mağazalarına yönlendiriyor.

Victoria's Secret, genel iş hedeflerini desteklemek için Instagram stratejisini kullanır ve kendi web sitesinde profilini geliştirir. Bu, Instagram stratejisinin bir bütün olarak markalarıyla sıkı bir şekilde iç içe olduğunu göstermektedir.


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© ECT Network Marketing All Rights Reserved.