Instagram Hikayeleri: Satılıcıların Bilmesi gereken 5 unsur...


Yayınlandığı andan itibaren Instagram Hikayeleri kullanıyorduk ve kendi deneyimlerimizden, yeni özellik hakkında bilmeniz gereken en önemli 5 şeyin listesini oluşturduk.

İşte bugün Instagram Hikayeleri'ni başarıyla kullanmaya başlamak için bilmeniz gerekenler:

1. Hikaye uzunluğunu kısa tutun

Tüm gününü belgelemek cazip olsa da, kısa tutmak için çok daha iyi. Görüntüleyenlerin 4 saniye sonra düşme eğiliminde olduğunu gördük . Özel bir teklif, etkinlik veya web sitenize yönlendiren görüntüleyenleri tanıtmayı amaçlayan öyküler yayınlarken bunu aklınızda bulundurun. Son olarak bu klipleri yüklemek isteyeceksiniz, böylece kitleniz onları ilk önce görecek.

2. Kitlenizle daha fazla iletişim kurmak için Hikayeleri kullanın

Görüntüleyenlerin hikayelerinize yanıt vermesi son derece kolaydır - kitlenizden anında geri bildirim almanın kolay bir yolu. Gelen kutumuz, "Instagram Hikayeleri için İpuçları" hikayemizi yayınladıktan sonra destekçilerimizden gelen olumlu mesajlarla doluydu. İnsanların mesajlaşma özelliğini kullanmak için ne kadar yaygın olduğunu bulmak için şaşırdık. Topluluğunuzdan hızlı bir şekilde giriş yapmak, gelecekte daha iyi hikaye akışları oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

İpucu : Kitlenizin yorumlarına yanıt vermeyi unutmayın! Sana yazmanın sıkıntısını çektiler, ve en azından yapabilecekleriniz geri yazmak.

3. Instagram profil ızgarasına bireysel Hikayeler ekleyin

Hikayen yayınlandıktan sonra, sadece 24 saat boyunca olacak. Bu süre zarfında, hikayenizdeki resim veya videoları Instagram profilinize gönderme fırsatınız olur. Bu harika içerikleri yeniden yaratma şansınız. Hikayenizin bir parçası çok sayıda görüntüleme ve mesaj alıyorsa, Socialbakers Solutions gibi bir sosyal medya analiz aracıyla izleyebildiğiniz daha fazla etkileşim oluşturmak için bunu profil kılavuzunuza ekleyebilirsiniz .

İpucu : Instagram Hikayeleri tamamen filtreden geçirmeden, şirketinizin arkasındaki görüntülere bakmaya teşvik etmeyin. Hikaye kliplerinizin en azından iyi bir kısmının görsel olarak çekici olduğundan emin olun. Bu görselleri profilinize eklemeye son!

4. Hikayeler dikkat çeker ve görüntüleyenleri profilinize yönlendirir

Yayın hikayelerinin genel Instagram performansımız üzerinde olumlu bir etkisi olduğunu gördük. Hikayelerimizle mutlu olan hayranlarımız, Instagram profilini ziyaret ettiler ve geçmişten gelen yayınları beğenmeye başladık, Instagram Instagram ile ilgili nişanımızı arttırdık. Hikayeleri günlük olarak göndermenizi ve trafiği şirket sayfanıza dolaylı olarak yönlendirmenizi öneririz (gizli bir bonus!).

5. Hedefleme seçeneklerinin potansiyeli

Instagram Hikayelerinin en özgün yönü, Öykülerinizi bireysel kullanıcılardan gizleme seçeneğidir. Bu, kişisel hesapları olan kullanıcılar için en faydalı olsa da, gelecekte şirketler için muazzam bir hedefleme potansiyeline sahiptir. Ad Age'e göre, alkol markaları zaten bu içerik paylaşımından yararlanarakyalnızca yasal ABD'nin 21 yaşını doldurmuş olan gruplardan yararlanıyor. Bu hedefleme seçenekleri daha gelişmiş hale geldiyse, pazarlamacılar belirli bir alana yönelik stratejik görsel kampanyalar oluşturabilecek. kitleler (Facebook Reklamlarını düşünün).


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© ECT Network Marketing All Rights Reserved.