HIZMETLER

MARKALARA NE SUNUYORUZ?

Hikayeniz Size Ne Sunar ?

Nesne-0-15x.png

Hikayenizi yazariz :Hedefinize, mesajınıza, marka kimliğinize ve marka konumunuza uygun hikayenizi yaziyoruz

Nesne-3-15x.png

Kendinizi "duydum" edin sosyal platformlarda güçlü bir sesi varken, kendinizi daha yaygın olarak duyurulması olun. Bu hedefe ulaşmak için birlikte çalışıyoruz.

Nesne-1-15x.png

Yaratıcı Projeler Sizin adınıza yaratıcı projeler geliştiriyoruz. Bu projeleri, yalnızca projeniz için hikaye anlatıcılarıyla koordineli olarak çalışarak detaylandırır ve geliştiririz . Gerçek, cana yakın ve etkileşimli bir temel oluştururuz.

Nesne-4-15x.png

Büyüme Kitlelerin- takipçilerinizin tanınmasının ve sayınızın artmasını sağlamak için farklı hikaye anlatıcıları ve markalarla işbirliği yapıyor

Nesne-2-15x.png

Raporlama Kampanya sırasında oluşturulan içeriğe ilişkin tüm verileri rapor ediyoruz. Kampanyanızın güncellenmiş istatistiklerini, uygulamanızın kaç kez indirildiği, kaç kişiye ulaştığınız, kaç kişiyle etkileşime girdiğiniz ve videonuzun kaç kez izlendiği gibi paylaşıyoruz.

Nesne-4-15x.png

Prodüksiyon Video ve fotoğraf, içerik altyapısı hazırlıyoruz

Nesne-9-15x.png

Beceri Yönetimi Hem hesaplarınızı hem de kendinizi bir marka olarak yönetmek istiyorsanız, hikayeniz için özel bir strateji geliştiririz.

Sosyal Yetenek Yöneticisi // Dijital Yetenek Yöneticisi Dijital ortamda yarattığınız çevrimiçi topluluğu nasıl yöneteceğinizi, nasıl artıracağınızı, markalarla nasıl toplanacağınızı ve daha da ileri gideceğinizi biliyor musunuz?

Kazanç Size özel olarak tasarladığımız projelerle size daha yüksek kar sağlıyoruz.

Nesne-7-15x.png
  • Dijital Pazarlama

  • Grafik tasarım ve uygulama,

  • Sosyal medya ve icerik yonetimi

  • Medya Planlama

  • Web tasarım ve yazılım